Canarias

DELEGACIÓN ESPECIAL DE CANARIAS
Subministración de informaciónIntercambio e colaboración na xestión recadadoraPresentación electrónica de declaraciónsRecadación executiva
LAS PALMAS
Cabido de Fuerteventura Agüimes Firgas (Gran Canaria) Arrecife
Cabido de Gran Canaria Antiga Valleseco (Gran Canaria) Arucas
Palmas de Gran Canaria, Las Arrecife Lanzarote, Cabido Insular de
Paxara Arucas San Bartolomé de Tirajana (Gran Canaria)
San Bartolomé (Lanzarote) Betancuria (Las Palmas-Fuerteventura)
Santa Lucía Cabido Insular de Fuerteventura
Tejeda Cabido de Gran Canaria
Valleseco Calbildo Insular de Lanzarote
Veiga de San Mateo Firgas (Gran Canaria)
Vila de Enxeño, La Faría
Vila de Moya, La Mogán
Oliva, La
Paxara (Fuerteventura)
Palmas de Gran Canaria, Las
Porto do Rosario (Fuerteventura)
San Bartolomé de Tirajana (Gran Canaria)
San Bartolomé (Lanzarote)
Santa Brigida
Santa Lucía
Santa María de Guía de Gran Canaria
Teguise (Lanzarote)
Telde
Tías (Lanzarote)
Tijano (Lanzarote)
Tuineje
Valsequillo de Gran Canaria
Valleseco
Vila de enxeño, La
Yaiza
SANTA CRUZ DE TENERIFE
Agulo Adeje Barlovento Arona
Alajeró Arona Fronteira, La (O Ferro)
Barlovento Barlovento Vila de Arico
Breña Alta Breña Alta Vila de Garafía
Breña Baixa Breña Baixa
Cabido Insular de El Hierro Buenavista do Norte
Cabido Insular de La Palma Cabido Insular de La Gomera
Cabido Insular de Tenerife Candelaria
Fasnia Consorcio de Tributos da Isla de Tenerife
Fronteira, La (O Ferro) Fronteira, La (O Ferro)
Fuentecaliente de la Palma Garachico
Granadilla de Abona Granadilla de Abona
Guía de Isora Güimar
Güimar Piñeiral, El (O Ferro)
Icod de los Vinos Puntagorda
Chairos de Aridane, Los Puntallana
Matanza de Acentejo, La San Andrés e Salgueiros
Orotava, La San Cristobal de La Laguna
Paso, El San Sebastián da Gomera
Puntagorda Santa Cruz da Palma
Porto da Cruz Santa Cruz de Tenerife
Realejos, Los Tazacorte
Rosario, El Tegueste
Sauzal, El Vallehermoso (Gomeira)
San Andrés e Salgueiros Vila de Hermigua (Gomeira)
San Cristobal de La Laguna Vila de Mazo
San Miguel de Abona
San Sebastián da Gomera (A Gomera)
Santa Cruz da Palma
Santa Úrsula
Santiago del Teide
Tacoronte
Tanque
Tazacorte
Tegueste
Tijarafe
Valverde (O Ferro)
Vale Gran Rei
Vallehermoso (Gomeira)
Victoria de Acentejo, La
Vilaflor
Vila de Arafo
Vila de Arico
Vila de Garafía
Vila de Hermigua (A Gomera)
Vila de Mazo