Andalucía

DELEGACIÓN ESPECIAL DE ANDALUCIA, CEUTAY MELILLA
Subministración de informaciónIntercambio e colaboración na xestión recadadoraPresentación electrónica de declaraciónsRecadación executiva
ALMERÍA
Abla Adra Albox Roquetas de Mar
Adra Albox Almería, Deputación de
Albox Almería Berja
Bédar Almería, Deputación de Dalías
Berja Antas Vícar
Canjáyar Arboleas
Covas do Almanzora Carboeiras
Dalías Chirivel
Eixido, El Covas do Almanzora
Fiñana Eixido, El
Gádor Huercal-Overa
Gallardos, Los Níjar
María Roquetas de Mar
Mojonera, La Beira
Níjar Vícar
Serón
Turre
Vélez Blanco
Beira
CÁDIZ
Alcalá del Valle Alacalá de los Gazules Alcalá de los Gazules Cádiz
Alxeciras Alcalá del Valle Alcalá del Valle Chiclana de la Frontera
Algodoais Alxeciras Algodoais
Arcos da Fronteira Algodoais Arcos da Fronteira
Barbate Arcos da Fronteira Barbate
Barrios, Los Benalup-Casas Viejas Benalup-Casas Viejas
Benalup-Casas Viejas Benaocaz Benaocaz
Bornos Cádiz Conil de la Frontera
Cádiz Cádiz, Deputación de Tarifa
Cádiz, Deputación de Chiclana de la Frontera Torre Alháquime
Campo de Xibraltar, Mancomunidade de Municipios de Conil de la Frontera Vejer de la Frontera
Chiclana de la Frontera Xerez da Fronteira Villaluenga del Rosario
Chipiona Derrota
Conil de la Frontera San José del Valle
Gastor, El Sanlúcar de Barrameda
Xerez da Fronteira Torre Alháquime
Liña da Concepción, La Ubrique
Medina Sidonia Villaluenga del Rosario
Olvera
Porto de Santa María, El
Porto Real
Derrota
San Fernando
San José del Valle
San Roque
Sanlúcar de Barrameda
Tarifa
Torre Alháquime
Trebujena
Vejer de la Frontera
Villaluenga del Rosario
Villamartín
CÓRDOBA
Alto Guadalquivir, Mancomunidade deMunicipios Cordobeses Benamejí Alto Guadalquivir, Mancomunidade deMunicipios Cordobeses Córdoba, Deputación de
Baena Carcabuey Baena
Belalcazar Carlota, La Bujalance
Blázquez, Los Córdoba Hinojosa del Duque
Bujalance Córdoba, Deputación de Montoro
Cabra Lucena Pedro Abad
Carlota, La Ponte Genil Peñarroya-Pueblonuevo
Carpio, El Rambla, La Val do Guadiato, Mancomunidade Municipal
Colonia de Fonte Palmeira, La Santaella
Córdoba
Dona Mencía
Aciñeiras Reais
Espiel
Fonte-Obejuna
Fonte-Tójar
Hinojosa del Duque
Hornachuelos
Iznájar
Lucena
A Victoria
Montoro
Palenciana
Palma do Río
Pedroche
Pedro Abad
Peñarroya-Pueblonuevo
Pozoblanco
Val do Guadiato, Mancomunidade Mun.
Villanueva de Córdoba
Zuheros
GRANADA
Albuñol Albolote Gromos Veiga Granada
Armilla Alhendín Polopos - A Mamola
Atarfe Almuñecar Vendas de Zafarraya
Baza Armilla
Beas de Granada Atarfe
Benamaurel Beas de Granada
Cajar Cees da Veiga
Castilléjar Churriana de la Vega
Castril de la Peña Colomera
Cijuela Decima
Cúllar Gójar
Cúllar Vega Granada, Deputación de
Dúrcal Loja
Fonte Vaqueiros Monachil
Gabias, Las Montefrío
Galera Moraleda de Zafayona
Gorafe Motril
Granada Otura
Guadix Padul
Huétor Vega Perigos
Jayena Peza, La
Maracena Polopos - A Mamola
Pedro Martinez Quéntar
Perigos Salobreña
Polopos - A Mamola
Santa Fe
Valderrubio (Entidade Local Autónoma de )
Val de Zalabí
Val de Zújar
Veigas do Genil
Villanueva de las Torres
Villanueva Mesía
Zubia, La
HUELVA
Aljaraque Amendoeira, El Aljaraque
Almonte Aroche Cartaya
Aracena Ayamonte Valverde del Camino
Arroyomolinos de León Cartaya Vila de Nerva
Bollullos del Condado Cortegana
Bonares Huelva
Cartaya Huelva, Deputación de
Outeiro de Andévalo, El Lepe
Gibraleón Liñares da Serra
Granado, El Palma do Condado, La
Figueira da Serra Paus da Fronteira
Illa Cristina Rociana del Condado
Lepe Valverde de Camino
Minas de Riotinto Villarrasa
Moguer
Néboa
Punta Umbría
Rociana del Condado
San Juan del Puerto
Valverde del Camino
Villalba del Alcor
XAÉN
Alcaudete Alcaudete Andújar Xaén, Deputación
Bailén Andújar Mancha Real Úbeda
Carolina, La Huesa Martos
Garda de Xaén, La Xaén
Huelma Xaén, Deputación
Huesa Martos
Jimena Pozo Alcón
Jodar Úbeda
Pozo Alcón Villanueva del Arzobispo
Santaigo-Pontóns
Santisteban del Puerto
Torredelcampo
Úbeda
Valdepeñas de Xaén
MÁLAGA
Alcaucín Alfarnate Almachar Benalmádena
Alfarnate Alhaurín el Grande Benamargosa Málaga
Alfarnatejo Alhaurín de la Torre Cutar Málaga, Deputación de
Alfarrobeira Benalmádena Canto da Victoria Mijas
Alhaurín de la Torre Benamargosa Torremolinos
Almachar Comares
Almargen Cutar
Almogía Fuengirola
Álora Humilladoiro
Alozaina Málaga, Deputación de
Alpandeire Mijas
Antequera Encerado
Archidona Rolda
Ardales Torremolinos
Areas
Arriate
Banarrabá
Benahavis
Benalauria
Benamargosa
Benamocarra
Benaoján
Borge, El
Burgo, El
Campillos
Canelas de Aceituno
Cartajima
Cártama
Casabermeja
Casarabonela
Casares
Alvariza
Cómpeta
Cortes da Fronteira
Costa do Sol Occt, Mancomunidade de Municipios da
Covas de San Marcos
Covas do Becerro
Cutar
Estepona
Frigiliana
Fonte de Pedra
Gaucín
Guaro
Istan
Iznate
Jimera de Líbar
Júzcar
Macharaviaya
Málaga
Málaga, Deputación de
Manilva
Marbella
Mijas
Mollina
Monda
Montejaque
Nerja
Ojén
Periana
Encerado
Pujerra
Canto da Victoria
Riogordo
Rolda
Sayalonga
Serra de Eguas
Teba
Torremolinos
Torrox
Vélez-Málaga
Villanueva de Algaidas
Villanueva de Tapia
Villanueva del Trabuco
Viñuela, La
Yunquera
SEVILLA
Aguadulce Alcalá de Guadaira Cabezas de San Juan, Las Mairena de Aljarafe
Alanis Guillena Cantillana
Albaida del Aljarafe Mairena de Aljarafe Castilleja del Campo
Alcalá de Guadaira Marchena Castelo das Gardas, El
Alcalá del Río Servizos da Veiga, Mancomunidade de Cazalla da Serra
Alcolea del Río Sevilla Coronil, El
Algaba, La Sevilla, Deputación de Écija
Algámitas Real da Xara, El
Aljarafe, Manconunidad de Desarrollo e Fomento do Villanueva del Río e Minas
Almadén de la Plata
Almensilla
Arahal
Aznalcázar
Badolatosa
Benacazón
Bollullos da Mitación
Bormujos
Brenes
Burguillos
Cabezas de San Juan, Las
Camas
Campá, La
Cantillana
Canella Roseira
Carmona
Carrión de los Céspedes
Casariche
Castilblanco de Los Arroyos
Castilleja de Guzmán
Castilleja del Campo
Castelo das Gardas
Cazalla da Serra
Constantina
Coria del Río
Coripe
Coronil, El
Currais, Los
Corvo, El
Dúas Irmás
Ecija
Espartinas
Estepa
Fontes de Andalucía
Garrobo, El
Gelves
Gerena
Gilena
Ginés
Guadalcanal
Guillena
Ferreira
Huévar del Aljarafe
Illa Maior
Lantejuela
Lebrija
Lora de Estepa
Lora del Río
Luisiana, La
Mairena del Alcor
Mairena del Aljarafe
Marchena
Marinaleda
Martín da Xara
Molares, Los
Montellano
Morón de la Frontera
Lameiras da Concepción, Las
Oliveirais
Osuna
Pazos e Villafranca, Los
Palmar de Troya, El - Entidade Local Autónoma
Pombais do Río
Paradas
Peñaflor
Pilas
Poboa de Cazalla
Poboa dos Infantes, La
Poboa do Río
Real da Xara, El
Rinconada, La
Ronquillo, El
Louro, El
Salteras
San Juan de Aznalfarache
San Nicolás del Puerto
Sanlúcar La Mayor
Santiponce
Saucejo, El
Sevilla
Sevilla, Deputación de
Tocina
Tomares
Umbrete
Utrera
Valencina de la Concepción
Villanueva de San Juan
Villaverde del Río
Viso do Alcor, El
CEUTA
Ceuta, Cidade Autónoma de Ceuta, Cidade Autónoma de
MELILLA
Melilla, Cidade Autónoma de Melilla, Cidade Autónoma de Melilla, Cidade Autónoma de