Puc convertir les meves factures en paper a format electrònic?

L'obligat tributari pot convertir les seves factures, documents substitutius i qualssevol altres documents que conservi en paper que tinguin caràcter d'originals, a format digital.Per a això haurà de fer ús d'un programari de digitalització que hagi estat homologat per l'Agència Tributària.L'anterior es recull a l'article 7 de l'Ordre EHA/962/2007.